Sunday, April 18, 2021

Maa ka boyfriend ki odia sex story

Read odia sex story my mother's boyfriend.

odia sex story :-  ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନମସ୍କାର, ମୁଁ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍, 22 ବର୍ଷ | 2 ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଘଟିଥିବା ମୋ ମା’ର ନୂଆ ପ୍ରେମିକ ବିଷୟରେ ମୁଁ ମୋର ବାସ୍ତବ ଜୀବନର ଅନୁଭୂତି ବାଣ୍ଟିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି | ଆମର ଏକ ଛୋଟ ପରିବାର, ମୁଁ, ମୋ ମା ଏବଂ ବାପା | ଯେତେବେଳେ ମୁଁ 5 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଆମେ ଆମେରିକା ଯାଇଥିଲୁ, ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେ NRI |

ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ଧରି ମା ଏବଂ ବାପାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସର୍ବଦା ମତଭେଦ ଏବଂ ସମସ୍ୟା ରହିଥିଲା ​​| ତେଣୁ ଗୋଟିଏ ଭଲ ଦିନ, ସେମାନେ ନିଜର ଉପାୟ ଖୋଜିବାକୁ ସ୍ଥିର କଲେ ଏବଂ ଛାଡପତ୍ର ହେଲେ | ମୁଁ ସେତେବେଳେ କଲେଜର ପ୍ରଥମ ବର୍ଷ ଶେଷ କରିଥିଲି |

ଛାଡପତ୍ର ପରେ ମା ’ଭାରତ ଯାଇ ମୁମ୍ବାଇରେ ମୋ ଜେଜେବାପାଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ସ୍ଥିର କଲେ। ତେଣୁ ମୋ ମା ଏବଂ ମୁଁ ମୁମ୍ବାଇକୁ ଫେରିଗଲି, ଏବଂ ମୋର ଅଧ୍ୟୟନ ଜାରି ରଖିବା ପାଇଁ ମୁଁ ପୁଣି କଲେଜରେ ଯୋଗ ଦେଲି |

ମୋତେ 45 ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମା ’ତରଙ୍କୁ ପରିଚିତ କରାଇବାକୁ ଦିଅ | ସେ ଜଣେ ଚମତ୍କାର ସ beauty ନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ | ଅତ୍ୟନ୍ତ ନ୍ୟାୟଯୁକ୍ତ ଏବଂ ଏକ ସୁପରିଚାଳିତ ଚିତ୍ର, ନିୟମିତ ବ୍ୟାୟାମ କରନ୍ତି ଏବଂ ବହୁତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚେତନ | ତାଙ୍କର 36-28-36 ର ଏକ ସୁନ୍ଦର ଚିତ୍ର ଅଛି |

ସତ କହିବାକୁ ଗଲେ ଆପଣ ତାଙ୍କୁ ବିଦ୍ୟା ବାଲାନ ସହିତ ତୁଳନା କରିପାରିବେ। ତା’ର ଚେହେରା ବହୁତ ସମାନ | ସେ ବହୁତ ବକ୍ର ଏବଂ ଭଲ ଗୋଲାକାର ବଟ ଅଛି ଯାହା ସେ କଠିନ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିବା ସମୟରେ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଏ | ସେ ଆଧୁନିକ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧନ୍ତି ଏବଂ ଜଣେ ପ୍ରକୃତ ହେଡ ଟର୍ନର | ତାଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଏକ ମଧୁର ସ୍ୱର ଅଛି, ଏବଂ ମୁଁ ଭାବୁଛି ସେ ଯେକ any ଣସି ପୁରୁଷଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରିପାରନ୍ତି |

ତେବେ ଏଠାରେ ଯାହା ଘଟିଲା | ଆମେ ମୁମ୍ବାଇ ଯିବା ପରେ ମା ’ଦାଦାଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ଶିଖିବାରେ ଏବଂ ବୁ understand ିବାରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ହେଲେ | ସେ ବହୁତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିଥିଲେ ଏବଂ କିଛି ମାସ ପରେ, ସେ ବହୁତ କ୍ଳାନ୍ତ ଦେଖାଯାଉଥିଲେ | ତା’ପରେ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ସ୍ଥିର ହେବାକୁ ଲାଗିଲା |


odia sex story
odia sex story


ଆମେ ଆମ ଜେଜେବାପାଙ୍କ ଘରେ ରହିଥିଲୁ | ତେଣୁ କିଛି ମାସ ପରେ, ମା ଅଲଗା ଅଲଗା ହେବାକୁ ଚାହିଁଲେ ଏବଂ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଫ୍ଲାଟ ଭଡା କଲେ | ଏହା ପରେ ମା ସାମାଜିକ ହେବା ଆରମ୍ଭ କଲେ, କିଛି କ୍ଲବରେ ଯୋଗ ଦେଲେ ଏବଂ ବନ୍ଧୁତା କଲେ |

ଯେହେତୁ ଆମେ ପ୍ରାୟ 15 ବର୍ଷ ଆମେରିକାରେ ଥିଲୁ ଆମେ ସଂସ୍କୃତିକୁ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣୁ | ପ୍ରେମିକା, ସମ୍ପର୍କ, ଏବଂ ଡେଟିଂ ପ୍ରକାରର ଜିନିଷ ଆମ ପାଇଁ ନୂଆ ନୁହେଁ | ସେ କିଛି ପୁରୁଷ, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର, ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଡେଟିଂ ଆରମ୍ଭ କଲେ |

କିନ୍ତୁ ସେ ଜୟଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିଛି ଗମ୍ଭୀର ନଥିଲା। ଜୟ, 34 ବର୍ଷ, ଜଣେ ସଫଳ ବ୍ୟବସାୟୀ, ଭଲ ଶିକ୍ଷିତ ଏବଂ ଭଲ ଭ୍ରମଣକାରୀ | ସେ ଲମ୍ବା, ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଜଣେ ଯୋଗ୍ୟ ସ୍ନାତକ ଏବଂ ବହୁତ ପରିପକ୍ୱ | ଏକ ସାମାଜିକ ଇଭେଣ୍ଟ ସମୟରେ ସେ ମୋ ମା’ଙ୍କୁ ଏକ କ୍ଲବରେ ଭେଟିଥିଲେ ଏବଂ ଉଭୟ ସଂଯୋଗ ହୋଇ ଡେଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ |

ନଭେମ୍ବର ମାସ ପାଖାପାଖି ଥିଲା | ଶନିବାର ଦିନ, ମା ଜୟଙ୍କ ସହ ଡେଟରେ ଯାଇ ମଦ୍ୟପାନ କରିଥିଲେ। ଜୟ ରାତି ପ୍ରାୟ 11 ଟା ସମୟରେ ମା’ଙ୍କୁ ଘରେ ଛାଡିଦେଲା | ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖିଲି ମା ଜଣେ ସାମାଜିକ ପାନୀୟ ଏବଂ ସର୍ବଦା ତାଙ୍କ ସୀମା ମଧ୍ୟରେ ପାନ କରନ୍ତି ଏବଂ ସେ କେବେବି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ବାହାରେ ନଥିଲେ |

କିନ୍ତୁ ଆଜି ସେ ମଦ୍ୟପାନ ଉପରେ ଟିକିଏ ଅଧିକ ଥିଲେ। ଜୟ ତାଙ୍କୁ କାରରୁ ଆମ ଫ୍ଲାଟର ଦ୍ୱାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଧରି ରଖିବାକୁ ପଡିଲା | କବାଟ ବାଜିଲା, ଏବଂ ମୁଁ କବାଟ ଖୋଲିଲି | ମୁଁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଜୟଙ୍କୁ ଦେଖିଲି |

ମୁଁ: କ’ଣ ହେଲା?

ଜୟ: ସେ ଆଜି ମଦ୍ୟପାନ ଉପରେ ଟିକିଏ ଅଧିକ ପାଇଲେ | ତୁମେ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍, ଠିକ୍?

ମୁଁ: ହଁ

ଜୟ: ମୁଁ ଜୟ, ତୁମ ମାଙ୍କର ବନ୍ଧୁ |

ମୁଁ: ଧନ୍ୟବାଦ, ଜୟ ମୁଁ ତାଙ୍କର ଯତ୍ନ ନେବି।

ମା (ଜୟଙ୍କୁ ଏକ ଅସ୍ପଷ୍ଟ ସ୍ୱରରେ): ବିଦାୟ, ପ୍ରିୟ!

ଏହା ଶୁଣିବା ପରେ, ମୁଁ ଟିକେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲି ଏବଂ ଭାବିଲି ସେମାନେ ନିକଟତର ହେଉଛନ୍ତି | ପରଦିନ, ମା ଏବଂ ମୁଁ ପୂର୍ବ ରାତି ବିଷୟରେ କହିଥିଲୁ | ମା ମୋତେ କ୍ଷମା ମାଗିଲେ ଏବଂ ଟିକିଏ ନେଇଗଲେ ବୋଲି କହିଥିଲେ | ତା’ପରେ ମୁଁ ଜୟ ବିଷୟରେ ପଚାରିଲି | ସେ ମୋତେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଦୁଇ ସପ୍ତାହ ଧରି ଡେଟ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ କ୍ଲବରେ ଭେଟିଛନ୍ତି। (Read this odia sex story only on antarvasnaxxxstory)

ମୁଁ: ଏହା ଏକ ଗମ୍ଭୀର ସମ୍ପର୍କ କି?

ମା: ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିଶ୍ଚିତ ନୁହେଁ, କିନ୍ତୁ ବୋଧହୁଏ |

ମୁଁ: ବୋଧହୁଏ?

ମା: (ମୋ ଉପରେ ହସିଲେ) ଏହା ଏକ ଗମ୍ଭୀର କି ନୁହେଁ ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇବି | ତୁମେ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଉଚିତ୍ | ସେ ଜଣେ ସୁନ୍ଦର ଲୋକ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ ପାଇଁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିବି କି?

ମୁଁ: ଠିକ୍ ଅଛି |

ତେଣୁ ମା ତାଙ୍କୁ ରାତିରେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ କରିବାକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କଲେ | ସେ ଆସିଲେ ଏବଂ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କଲୁ | ଜୟ, ବହୁତ ହାସ୍ୟାସ୍ପଦ ଏବଂ ବୁଦ୍ଧିମାନ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଥିଲା | ସେ କିଛି ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ମୋ ସହିତ ବହୁତ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେଲେ | ଆମେ ଭଲ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ କଲୁ ଏବଂ ସେ ଚାଲିଗଲେ | ସେ ଚାଲିଯିବା ପରେ,

ମା: ତେବେ, ଜୟ ବିଷୟରେ ତୁମେ କ’ଣ ଭାବୁଛ?

ମୁଁ: ସେ ଭଲ, ଏବଂ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କଲି | କିନ୍ତୁ ତୁମେ ଭାବୁନାହଁ ଯେ ସେ ତୁମ ପାଇଁ ବହୁତ ଛୋଟ?

ମା: ଆରେ, ମୁଁ ବୃଦ୍ଧ ଦେଖାଯାଉଛି କି?

ମୁଁ: ନା, ଲୁକ୍ ଦ୍ୱାରା ନୁହେଁ | କିନ୍ତୁ ବୟସ ଅନୁସାରେ?

ମା: ଆହା, ବୟସ କେବଳ ଏକ ସଂଖ୍ୟା | ଏଇଟା ଭୁଲିଯାଅ।

ମୁଁ: ଠିକ୍, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ | ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତୁମେ ଖୁସି, ମୁଁ ଠିକ ଅଛି |

odia sex story :- ମା ହସି ହସି ମୋ ଗାଲକୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେଇ କହିଲା, ଧନ୍ୟବାଦ, ମୁଁ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଏ! ଏବଂ ମୁଁ ଉତ୍ତର ଦେଲି, ମୁଁ ମଧ୍ୟ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଏ।

ଏହା ସେତେବେଳେ ଡିସେମ୍ବର ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ମା ନୂଆ ବର୍ଷ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା ଆରମ୍ଭ କଲେ |

ମା: ଆରେ, ଆମେ ମୁମ୍ବାଇରୁ ନୂଆ ବର୍ଷ ପାଳନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛୁ |

ମୁଁ: କେଉଁଠାରେ?

ମା: ଆମେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ଥାନ ବିଷୟରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇନାହୁଁ | ଆପଣ ଆମ ସହିତ ଯୋଗ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

ମୁଁ: ୟା, ନିଶ୍ଚିତ |

ମା ନିୟମିତ ଭାବେ ଜୟଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ଯିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ | ସେମାନେ ଏକାଠି ଅନେକ ସପିଂ ଏବଂ ଡିନର୍ କରିଥିଲେ | ମୁଁ କହିପାରେ ଯେ ସେମାନେ ପ୍ରକୃତରେ ସଂଯୁକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ପ୍ରାୟ ଏକ ସମ୍ପର୍କ ପରି ଥିଲା | ତା’ପରେ ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସ ଅତିକ୍ରମ କଲା,

କିନ୍ତୁ ତଥାପି, ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଭ୍ରମଣ ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିନାହାଁନ୍ତି | ଶେଷରେ, ମା 28 ତାରିଖ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଘରକୁ ଫେରି କହିଲା ଆମେ ଗୋଆକୁ ଯାଉଛୁ | ସେହି ଦିନ ରାତିରେ ଆମେ ଆମର ବ୍ୟାଗ ପ୍ୟାକ୍ କରିଥିଲୁ ଏବଂ ଆମର ବିମାନ 29 ତାରିଖ ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ଥିଲା |

ପରଦିନ ଜୟ ଆମକୁ ନେବାକୁ ସକାଳେ ଆସିଥିଲେ | ସେ ମୋତେ ବିମାନ ବନ୍ଦରକୁ ଯିବାକୁ ଦେଲେ। ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଦୁହେଁ ପଛ ସିଟରେ ଥିଲେ। ମା ତାଙ୍କ ଉପରେ ଆଉଜିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ କାନ୍ଧରେ ହାତ ଥିଲା | ମୁଁ ସେମାନଙ୍କୁ ସମୀକ୍ଷା ଦର୍ପଣରେ ଯାଞ୍ଚ କରୁଥିଲି | ସେ ତାଙ୍କ କାନ୍ଧ, କେଶକୁ ଯତ୍ନ ନେଉଥିଲେ ଏବଂ ମୁଁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ତା ବାଣ୍ଡକୁ ଘଷୁଥିବାର ଦେଖିଲି |

ବାଟରେ, ସେ ଏକ ବେଳାଭୂମି ରିସର୍ଟକୁ ମଧ୍ୟ ଏକ କଲ କରିଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଗୋଆ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ସମୟରେ ସାଧାରଣତ। ରହିଥା’ନ୍ତି | ସେ ୨ଟି କୋଠରୀ ସଂରକ୍ଷଣ କରିଥିଲେ। ଆମେ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ପହଞ୍ଚି କାର ପାର୍କିଂ କଲୁ | ଆମେ ବିମାନ ନେଇ ଗୋଆରେ ପହଞ୍ଚିଲୁ ଏବଂ ରାତି ପ୍ରାୟ 4 ଟା ସମୟରେ ହୋଟେଲରେ ପହଞ୍ଚିଲୁ |

ହୋଟେଲରେ ପହ As ୍ଚିବା ବେଳକୁ ଆମକୁ ଏକ shock ଟକା ଲାଗିଥିଲା ​​| ରିସର୍ଟ ମ୍ୟାନେଜର ଆମକୁ କହିଥିଲେ କେବଳ ଗୋଟିଏ କୋଠରୀ ଉପଲବ୍ଧ ଅଛି | ସେମାନଙ୍କର ଜଣେ ଅତିଥି ସେମାନଙ୍କ ରହଣି ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ | ତେଣୁ ଅନ୍ୟ କୋଠରୀ ଯାହା ଆମର ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଥିଲା ଖାଲି ନଥିଲା | ଏହା ଶୁଣି ଜୟ ଏବଂ ମା ନିରାଶ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ସେମାନଙ୍କ ମୁହଁରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଥିଲା।

କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ନୀରବତା ରହିଲା | ମୁଁ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ବୁ understood ିଲି ଏବଂ କହିଲି, ମୁଁ ଅନ୍ୟ କିଛି ହୋଟେଲ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବି | ମ୍ୟାନେଜର କହିଛନ୍ତି, ଏହା ନୂଆ ବର୍ଷର ସମୟ, ଏବଂ ସମସ୍ତ ହୋଟେଲ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବୁକ୍ ହୋଇଯିବ | ତେବେ ସେ ନିକଟସ୍ଥ ହୋଟେଲଗୁଡ଼ିକୁ ଡାକି କ rooms ଣସି କୋଠରୀ ଉପଲବ୍ଧ ଅଛି କି ନାହିଁ ଯାଞ୍ଚ କରିଥିଲେ। ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟବଶତ।, କ none ଣସିଟି ଉପଲବ୍ଧ ନଥିଲା |

ଶେଷରେ, ଜୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମେ ଉପଲବ୍ଧ କୋଠରୀ ନେଇ ମୋ ପାଇଁ ଏକ ଅତିରିକ୍ତ ଶଯ୍ୟା ଯୋଗ କରିପାରିବା | କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ସ୍ୱର ଅତ୍ୟନ୍ତ ନିରାଶାଜନକ ଥିଲା | କ guests ଣସି ଅତିଥି ଖାଲି ଅଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ତାହା ଜଣାଇବାକୁ ସେ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ। ଯାହାଫଳରେ ଆମେ ସେହି କୋଠରୀ ନେଇପାରିବା | ଏପରିକି ମୁଁ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖରାପ ଅନୁଭବ କଲି କିନ୍ତୁ ମୁଁ କିଛି କରିପାରିବି ନାହିଁ |

ଆମେ ଆମ ରୁମକୁ ଯାଇ ସତେଜ ହୋଇଗଲୁ | ଆମେ କିଛି ଚା ପିଇଲୁ ଏବଂ ସମୁଦ୍ର କୂଳକୁ ଗଲୁ | ଜୟ ଏବଂ ମାଆ ପ୍ରେମୀ ବା ଦମ୍ପତି ପରି ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ହାତ ଧରିଥିଲେ | ଆମେ ସୂର୍ଯ୍ୟାସ୍ତକୁ ଉପଭୋଗ କଲୁ ଏବଂ ସମୁଦ୍ର କୂଳରେ ଥିବା ଏକ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟରେ କିଛି ମଦ ସହିତ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ କଲୁ | ରାତି ପ୍ରାୟ 10 ଟାରେ ଆମେ ରୁମକୁ ଫେରିଲୁ |

ତା’ପରେ ଆମେ ବର୍ଷା କରି ଶଯ୍ୟା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଲୁ | କିଏ ଅତିରିକ୍ତ ଶଯ୍ୟା ନେବାକୁ ଯାଉଛି ସେ ବିଷୟରେ କହିବା ପୂର୍ବରୁ, ମୁଁ ଯାଇ ଏହାକୁ ଦଖଲ କଲି | ଏହା ରାଜା ଆକାରର ଶଯ୍ୟା ପାଖରେ ଥିଲା |

ତା’ପରେ କିଛି ସମୟ ପରେ ଜୟ ଏବଂ ମା ମଧ୍ୟ ଖଟ ଉପରେ ଆଘାତ କଲେ | ମା ଏକ ନାଇଟ୍ ଗାଉନ୍ ପିନ୍ଧିଥିଲେ ଏବଂ ଜୟ ବକ୍ସର ଥିଲେ | ଏହା ଆମ ତିନିଜଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲଜ୍ଜାଜନକ ପରିସ୍ଥିତି ଥିଲା | ପ୍ରାୟ 30-45 ମିନିଟ୍ ଅତିକ୍ରମ କଲା | ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନୀରବତା ଥିଲା | ମୁଁ ଶୋଇ ନଥିଲି କିନ୍ତୁ କେବଳ ମିଛ କହି ଶୋଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲି ଏବଂ ପରିସ୍ଥିତି ଭୁଲିଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲି |

ଏବଂ, ମୁଁ ଭାବିଲି ଯେ ଜୟ ଏବଂ ମା ଶୋଇଛନ୍ତି | ହଠାତ୍ ମୁଁ କିଛି ଫୁସ୍ଫୁସ୍ ଶୁଣିଲି | ଏହା ମା ବହୁତ କମ୍ ସ୍ୱରରେ କହୁଥିଲା | ନିମ୍ନଲିଖିତ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଅତି ନିମ୍ନ ସ୍ୱରରେ ଘଟିଲା ଯେପରି ସେମାନେ ଫୁସ୍ଫୁସ୍ କରୁଥିଲେ |

ମା: ହନି, ସେ ଶୋଇଛି କି ନାହିଁ ଯାଞ୍ଚ କର |

ଜୟ: ଠିକ୍ ଅଛି |

ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି ଯେ କେହି ଖଟରେ ନଇଁପଡି ମୋ ପାଖକୁ ଆସୁଛନ୍ତି | ମୁଁ ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ଶୋଇବାର ବାହାନା କଲି |

ଜୟ: ଶିଶୁ, ସେ ଶୋଇଥିଲେ |

ମା: ତା’ପରେ ଆସ, ମୋତେ ନେଇଯାଅ ପ୍ରିୟେ |

ତା’ପରେ ମୁଁ ଦୁହେଁ ଗାଡ଼ି ଓ ଚୁମ୍ବନ ଶୁଣିଲି | ଏହା ଏତେ ନୀରବ ଥିଲା ଯେ ମୁଁ ସେମାନଙ୍କ ଚୁମ୍ବନ ଶୁଣିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେଲି | ମୁଁ ଦେଖିଲି ମା’ର ନାଇଟ୍ ଗାଉନ୍ ବିଛଣାର ଅପର ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଚଟାଣରେ ଫୋପାଡି ଦିଆଗଲା | ମୁଁ ନିଜକୁ ଭାବିଲି, ‘ଠିକ୍ ଅଛି, ସେମାନେ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି।’ ତା’ପରେ ମୁଁ ଦେଖିଲି ଜୟ ବିଛଣାର ଅପର ପାର୍ଶ୍ୱକୁ ଓହ୍ଲାଉଛନ୍ତି।

ମୁଁ ଖଟ ତଳେ ତାଙ୍କ ଗୋଡ ଦେଖିପାରିଲି | ସେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲେ। ତା’ପରେ ମୁଁ ଶୋଷିବାର ଶବ୍ଦ ଶୁଣିଲି | ମା ତା ବିଆକୁ ଚୁଚୁଥିଲା | ସେ କ୍ରନ୍ଦନ କରୁଥିଲା ଏବଂ ମା କହିଲା, “ଶବ୍ଦ କର ନାହିଁ। ଯଦି ସେ ଜାଗ୍ରତ ହୁଏ ତେବେ ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲଜ୍ଜାଜନକ ହେବ। ” ତା’ପରେ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର କ୍ରନ୍ଦନକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କଲେ।

ମୁଁ ଶୋଷିବା ଶୁଣିପାରେ | ଜୟ ପାଟି କରି କହୁଥିଲେ, “ବେବି, ମୁଁ ଏହାକୁ ଭଲ ପାଏ | ମୋର ପ୍ରିୟତମ, ମୋତେ ଚୁପ୍ କର। ” ଏହା ପ୍ରାୟ 5 ମିନିଟ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିଲା | ତା’ପରେ ମୁଁ ଜୟଙ୍କୁ ଆଣ୍ଠୁମାଡି ବସିଥିବାର ଦେଖିଲି | ମୁଁ କଳ୍ପନା କଲି ସେ ତାଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ମୁଁ କଳ୍ପନା କରିଥିବା ପରି ଏହା ଘଟିଛି 



odia sex story

ଜୟ ମା’ର ଭାଉଜ ଖାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିବା ମାତ୍ରେ ସେ ଏକ ହାଲିଆ ସ୍ୱରରେ ଏକ କ୍ରନ୍ଦନ ଦେଲା | ମୁଁ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଅତି ନିମ୍ନ ସ୍ୱରରେ କ୍ରନ୍ଦନ ଶୁଣୁଥିଲି | ମୁଁ ଅନୁଭବ କରିପାରିଲି ଯେ ସେମାନେ ପ୍ରକୃତରେ ଏହାକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଭାବିଲି ଯଦି ମୁଁ ସେଠାରେ ନଥା’ନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହୋଇଥାନ୍ତା |

ତେଣୁ ସେ ତାଙ୍କୁ କିଛି ସମୟ ଖାଇଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ପୁଣି ଠିଆ ହେଲେ | ମୁଁ ଅନୁମାନ କଲି ସେମାନେ ଫ୍ୟାକ୍ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ | ମୁଁ ଦେଖି ପାରିଲି ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଜୟଙ୍କ ସ୍ଥିତିରୁ, ମୁଁ କହିପାରେ ଯେ ମା କୁକୁର ଅବସ୍ଥାରେ ଅଛନ୍ତି | ତା’ପରେ ଜୟ ପଚାରିଲେ

ଜୟ: ଶିଶୁ, ତୁମର କଣ୍ଡୋମ ଅଛି କି?

ମା: ହେ ମହୁ, ମୁଁ ଭାବିଲି ତୁମର ଏହା ଅଛି |

ଜୟ: ନା, ମୁଁ କିଣିବାକୁ ଭୁଲିଗଲି | ବର୍ତ୍ତମାନ କଣ କରିବା?

ମା: ହନି, ଏହାକୁ ଭୁଲିଯାଅ, ମୋତେ ଚୁଚୁମି |

ଜୟ: ପ୍ରିୟ, ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ କି?

ମା: ହଁ, ମୋତେ ଚୁଚୁମି, ତୁମେ ମା ଫ୍ୟାକର୍, ମୋତେ ବିଚ୍ ପରି ଚୁଚୁମି |

ଜୟ: ଓ ,, ତୁମେ ପ୍ରକୃତ ବ୍ୟଭିଚାର ପରି ଦେଖାଯାଉଛ |

ମା: ହଁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଚୁଚୁମି |

ମୁଁ ଅନୁମାନ କରୁଛି ଜୟ ତାଙ୍କ କୁକୁରକୁ ଭର୍ତ୍ତି କଲା | ମା ପୁଣି କ୍ରନ୍ଦନ କଲା | ଖଟଟି ସାମାନ୍ୟ ଥରି ଉଠୁଥିଲା, ତେଣୁ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଛି ଯେ ଜୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ମାଙ୍କୁ ଚୁଚୁମିଛନ୍ତି | ମା କାନ୍ଦୁଥିବା ସ୍ୱରରେ କ୍ରନ୍ଦନ କରୁଥିଲା, “ଆସ, ଶିଶୁ, ମୋତେ ଚୁଚୁମି, ଓଁ ହଁ ମୋତେ ଚୁଚୁମି, ପ୍ରିୟଙ୍କା |”

ଜୟ ଉତ୍ତର ଦେଉଥିଲେ, “ହଁ, ଶିଶୁ, ମୁଁ ତୁମକୁ ଧୋକା ଦେବି | ତୁମେ ବହୁତ ଶୃଙ୍ଗ। ତୁମର ଭାଉଜ ଏତେ ଓଦା ଏବଂ ଟାଣ। ” ଦୁହେଁ ଆନନ୍ଦ ନେଉଥିଲେ | ମ In ିରେ, ମା କାନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲା |

No comments:

Post a Comment