Tuesday, April 27, 2021

[odia sex story] - Bua ko khula assman m choda

odia sex story :-  ହାଏ ମେରା ନାମ ରାହୁଲ | ୟେ କାହାନି ମେରୀ ବୁଆ କି ସେ ଜୋ ଫୁଫା କେ ସାମନେ ହୀ ଚୁଡି ଗ ayi | ବୁଆ କେ ମୋତେ ଖାଲି ବଟୁ ତୋ ୱୋ 45 ସାଲ୍ କି ସେ | ସଠିକ୍ ମାଉସୀ ଲାଗଟି ସେ | Chuchiya 36 ke he aur gand 38 ki hogi | ଜିଆଡା ଟାର୍ ଟାଇମ୍ ଉସ୍କି କ୍ଲାଭେଜ୍ ରେହତି ହ i ପ୍ରକାଶ କଲା |

Jhukti hai toh cleavage itna bada aur sexy ban jati he ki lund udhar hi khada ho jae aur mann kare udhar hi masal ke sara doodh pi jau।

ୟେ ବାଟ୍ କୁଚ୍ ସାଲ୍ ପୁରାନି ସେ। ଏକ ବାର ବୁଆ ପୁଣେ ସେ କାର୍ ମୋତେ ଗାଓନ୍ ଲାଉଟ୍ ରାହି ଥି ରାଟ୍ କୋ | ସାଥ ମୋତେ ଫୁଫା ଅରୁ ବୁଆ କେ ସାସୁର ଭୀ।

ରାସ୍ତା ସୂର୍ଯ୍ୟ ସନ୍ ଥା। ଅର ରତ୍ ଭୀ କାଫି ହୋ ଚୁକି ଥି | ଲାଗ ଭାଗ 1:30 କେ ଆସ୍ ପାସ୍ | ଆଖାନାକ୍ ସେ କୁଚ୍ ଲଗ୍ ଗାଡି କେ ସାମାନ୍ ଆଏ ଗାଇ | ତୋ ଡ୍ରାଇଭର ନେ ବ୍ରେକ୍ ଲାଗାଇ | ୱୋ ଲଗ୍ ଖିଡକି ପେ ନକ୍ କିୟେ | ଡ୍ରାଇଭର ନେ ଖିଡକି ନିଚେ କିୟା ତୋ ୱୋ କବାଟ ଖୋ କେ ବ୍ୟବହାରୀ ଖିଚ୍ ଲିହେ ବାହା |

ଫିର ଉହୋନ୍ ନେ ହାଥାର୍ ନିକଲେ | ଚାକୁ, ବନ୍ଧୁକ ଅରୁ ତାଲୱାର୍ ସାବ୍ | ସାବ ସାହସ ବୁଆ ବେସ୍ ଫୁଫା ଅର ସାସୁର କୋ ବୋଲ୍ ରି ଥି କି କି କୁଚ୍ ମ୍ୟାଟ୍ ବୋଲନା | ତୁମେ ଲଗ ଜୋ କାହେଞ୍ଜ କର ଲେନା |

6 ୱୋ ଲଗ୍ କରନ୍ତୁ | ଡ୍ରାଇଭର ସେ ଚାବି ଲେ ଆରୁ ବ୍ୟବହାର ଆଣ୍ଡାର ବିଥା ଡାଏ | ଫିର ୱୋ ଲଗ୍ ବୁଆ କୋ ବାହର ଆନେ କୋ କା। ତୋ ବୁଆ ଚୁପ୍ ଚାପ ବାହର ଆ ଗୟୀ | Aur samne ki taraf bonnet ke agey le jaya gya ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | କୋଇ କୁଚ୍ ନିହି ବୋଲ୍ ପାୟା | ଚାର୍ ଲଗ୍ ଗାଡି କୋ ଗେର୍ କେ ଖାଡେ ରାହେ |

ଉନ୍କା ସର୍ଦ୍ଦାର ବୁଆ କୋ ଅପନି ସାରୀ ଉଥାନେ କୋ କା। ବୁଆ ଥୋଡା ଶକ୍ ହୋକ୍ ଖାଡି ରହୀ | ପାର୍ ଅନ୍ହୋନ୍ ଫିର ବନ୍ଧୁକ ଫୁଫା କି ତାରାଫ କି ତୋ ବୁଆ ନେ ତୁରାଣ୍ଟ ଆପ୍ନି ସାରୀ ଉଥା ଡି ଆପ୍ନି କାମର ଟକ ସାମନେ ସେ। ଉସନେ ପ୍ୟାଣ୍ଟୀ ନିହି ପେହନା ଥା |

odia sex story
odia sex story



ଫିର୍ ସର୍ଦ୍ଦାର ନେ ବୁଆ କୋ ବୋନେଟ୍ ସେ ଚିପ୍କା ଡିଆ ଆରୁ ଉସ୍କି ଚୁଟ୍ ପାର୍ ହାଥ ରାଖ ଦିୟା | ସର୍ଦ୍ଦାର ପେହଲେ ଚଟ କୋ ଥୋଡା ମସଲା | ୱୋ ବୁଆ କୋ ଦେଖ ରା ଥା। ପାର ବୁଆ ଦୁସ୍ରି ଅରୁ ମୁହ କରକେ ବୋନେଟ୍ ସେ ଚିପକ୍ ଗି | ସର୍ଦ୍ଦାର ବୁଆ କି ଚୁଟ୍ କୋ ସୁଙ୍ଗା ଅରୁ ଏକ ଆହା ଭର ଦି।

ଫିର ଉସନେ ଏକ ହାଥ ସେ ବୁ କି କି ସାଡି କା ପାଲୁ ଉସ୍କେ ଛତି ସେ ହାଟା କେ ଉସ୍କି ଏକ ଚୁଚି କୋ ବ୍ଲାଉଜ କେ ଅପର ସେ ହା ପାକଡ ଲିୟା | ଚାନ୍ଦ କି ରୋଶନି ମୋତେ ବୁଆ କେ ଗୋରେ ଛତି ପେ ଗଭୀର କ୍ଲାଭେଜ୍ ସାଫ୍ ଦି ରିହେ। Upar se masalte hue boobs dekh wahan khada dusra aadmi ka lund tan rha tha।

Utne me sardar apni dusri haath me thoda sa thuk laa ke bua ke chut me lagaya aur phir usse ghisne laga। ଥୋଡି ଡେର୍ ଗିସେନ୍ କେ ବାଦ୍ ଉସନେ ଏକ ଉଙ୍ଗଲି ଆଣ୍ଡାର୍ ଡାଲ୍ ଡି। ଫିର ଅଭୀ ଟକ ବୋନେଟ ପେ ସାଣ୍ଟ ଲେଟି ବୁଆ କେ ମୁହ ସେ ଆହା ସାଇ ଆୱାଜ ନିକଲ ଗ ayi ି |

ଫିର ସର୍ଦ୍ଦାର ଅପନି ଉଙ୍ଗଲି ଆଣ୍ଡାର ବାହର କର୍ନେ ଲାଗା | ଅର ଏକ ହା ବୁଆ କି ଏକ ବବ ବ୍ଲାଉଜ କେ ଅପର ସେ ହା ଦବାୟ ଜା ରା ଥା | ଆମ ଡିନ ବୁଆ କାଲେ ବ୍ଲାଉଜ କେ ଅପର କାଲି ସାଧୀ ପେହନି ହୁଇ | ବୁଆ ବ୍ରା ନିହି ପେହେଣ୍ଟି ଥି। ତୋ ଅର ଭୀ କାୟାମାଟ ଲାଗ ରି ଥି | Aise hi achhe achho ki niyat badal jae dek kar ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ |

ଅବ ସର୍ଦ୍ଦାର ନେ ଦୁସ୍ରି ଉଙ୍ଗଲି ଘୁସା ଦି ବୁଆ କେ ଚୁଟ୍ ମୋତେ | Bua ek aur siskari li। ଅବ୍ ୱୋ ସୟଦ ଥୋଡା ଗରାମ ଭୀ ହୋନ୍ ଲାଗି ଥି | Utne me sardar ne wahan khade dusre admi ko ishara kiya toh woh talwar rak ke aya aur bua ke dono chuchiyon ko blouse ke upar se masalne laga। Fufa aur sasur bewas andar se sab dekh rhe।

ସର୍ଦ୍ଦାର ଅବ ବୁଆ କି ଚୁଟ୍ କୋ ଜିବ୍ ସେ ଚାଟନା ଶୁରୁ କିୟା | ଅବ୍ ଟକ୍ ବୁଆ କି ଚୁଟ୍ ଗିଲି ହୋ ଚୁକି ଥି | ଉଦର ଦୁସ୍ରା ସର୍ଦ୍ଦାର ବୋନେଟ୍ ପେ ଚାଡ୍ କେ ବୁଆ କି ଚୁଚି ମସଲେ ଜା ରା ଥା | ବୁଆ ଆଙ୍କ ବ୍ୟାଣ୍ଡ କରକେ ଲେଟି ହୁଇ ଥୀ | ଅର ବିଚ୍ ବି ମୋ ଆୱାର୍ କର ରି ଥି

odia sex story

ଫିର ଆଖାନକ ସେ ଦୁସରା ସର୍ଦ୍ଦାର ଆପ୍ନେ ଡୋନୋ ହାଥୋ ସେ ବ୍ଲାଉଜ କୋ ପାକଡା ଅର ଫାଦ ଦିୟା | ବୁଆ କେ ବାଡେ ବାଡେ ମାମମେ ଅବ ଆଜାଦ ହୋ ଗୀ ଥି ଖୁଲେ ଆସମାନ କେ ନିଚେ | ଅବ ବୁଆ ପୁରୀ ତରହ ସେ ଗରାମ ହୋ ଚୁକି ଥି | Aur usne apne ek tang utha kar upar bhi rakh diya। ୟେ ସାବ ଫୁଫା ଜୀ ଆଣ୍ଡାର ସେ ଦେକ୍ ରେ

ସର୍ଦ୍ଦାର ଅବ୍ ଚୁଟ୍ କୋ ତେଜି ସେ ଚାତ୍ ରା ଥା | ଅର ବୁଆ ଭୀ ସିସ୍କରୀ ମାର୍ ରି ଥି | ବୁଆ କୋ ଅଜିବ ସି ମେହସୁସ୍ ହୋ ରିହି ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି | ଆନନ୍ଦ ଭୀ ଥା ଅର ସାଥ ମୋତେ ଶର୍ମିନ୍ଦଗି କି। ଆପ୍ନେ ପାଟି କେ ସାମନେ ଗାୟର୍ ମର୍ଡ କେ ଚୁନ୍ ସେ ଆନନ୍ଦ ମିଲ୍ନେ କି ଶର୍ମିନ୍ଦଗି |

ସର୍ଦ୍ଦାର କି ତେଜି ବଦ ରାହି ଥୀ | ଅର ବୁଆ କି ସାନସେ ଭୀ ଉସ୍କେ ସାଥ୍ ରାଫ୍ଟର ପାକଦ୍ ରି ଥି | ବୁଆ କି ମୁହ ସେ ଏକ ଜୋର କି ଆୱଜ ନିକଲି ଅର ଉଙ୍କି ଚୁଟ ନେ ପାନି ଚୋଡ ଦିୟା |

ଉଦର ଦୁସ୍ରା ସର୍ଦ୍ଦାର ଅବ ବୁଆ କେ ନାଙ୍ଗେ ଚୁଚିୟୋନ୍ କୋ ମସାଲ୍ ରା ଥା  ଅର ବରୀ ବାରି ଚୁସ୍ ଭୀ ରା ଥା | ଫିର ଡୋନୋ ସର୍ଡାରୋନ୍ ନେ ଜାଗା ବଦଲି ଅରୁ ପେହଲା ସର୍ଦ୍ଦାର ଅବ ବୁଆ କେ ଛତି କେ ପାସ୍ ଆ ଗୟା ଉସ୍ନେ ଅପନା ତାନା ହୁଆ ଲଣ୍ଡ ନିକାଲା ଅରୁ ବୁଆ କେ ହୋନ୍ଥନ୍ ପେ ରାଖ ଦିୟା |

ଗରାମ ହୋ ଚୁକି ବୁଆ ଖୁଦ କୋ ରୋକ ନିହି ପେଇ ଅରୁ ମୁହ ଖୋଲ କେ ସୁପଡା ଆଣ୍ଡାର ଲେ ହୀ ଲିୟା | ଲଣ୍ଡ କା ସାଇଜ୍ ଲାଗବଗ୍ 7.5 ଇଞ୍ଚ ଲାମ୍ବା ଆରୁ 2.5 ଇଞ୍ଚ ମୋଟା ହୋଗା | ଫିର୍ ସର୍ଦ୍ଦାର ଉସ୍କେ ମୁହ୍ ଆପ୍ନେ ଲଣ୍ଡ୍ କୋ ଆଜ୍ ପିଚ୍ କର୍ନେ ଲାଗା

ଉଦର ଦୁସ୍ରା ସର୍ଦ୍ଦାର ବୁଆ କି ଚୁଟ୍ ପାର୍ ଟୁଟ୍ ପଡା ଥା | ଭୁକେ ଶେର୍ କି ତରହ ଖା ଜା ରା ଥା | ବୁଆ କେ ମୁହ ସେ ଲବ୍ ଲବ୍ କି ଆୱାଜ୍ ଆ ରି ରି ଇଟନା ମୋଟା ଲଣ୍ଡ୍ ଚୁସ୍ନେ କି ୱାଜା ସେ | ଇଟନା ସାବ ଦେଖନେ କେ ବାଦ୍ | ଅବ ଫୁଫା ଭୀ ଖୁଦ କୋ ସମହଲ ନିହି ପାୟେ ଅର ଅପନି ପ୍ୟାଣ୍ଟ ମୋତେ ସେ ଲଣ୍ଡ ନିକଲ କର ଆପନି ବିୱି କି ଚୁଡାଇ ଦେକ କର ହିଲାନେ ଲେଜ |

odia sex story ସର୍ଦ୍ଦାର କେ ଲଣ୍ଡ କେ ସାମନେ ଫୁଫା କା ଲଣ୍ଡ କୁଚ ନିହି ଥା | ବୁଆ ଆମ ଲଣ୍ଡ କି ଅବ ଦିୱାନି ବ୍ୟାନ୍ ଚୁକି ଥି | ୱୋ ଅବ ଖୁଦ କୋ ସାମ୍ପ ଚୁକି ଥି |

ଆଙ୍କ୍ ବ୍ୟାଣ୍ଡ କରକେ ସର୍ଦ୍ଦାର କା ଲଣ୍ଡ୍ ମୋତେ ଲେକ୍ ଚୁଜ୍ ଜା ରି ଥି | ଅର ଉଦର ଡୋନୋ ଟାଙ୍ଗେ ଉଥା କେ ଆପନି ଗିଲି ଚାଟୱା ରି ଥି | ସାବ କେ ବିଚ୍ ଉସନେ ଏକ୍ ବାର୍ ଭୀ ପାଲଟ୍ କେ ଫୁଫା କୋ ନିହି ଦେଖା ଥା |

ଅବ ଡୋନୋ ସର୍ଦ୍ଦାର ଫିର ଜାଗା ବଦଲେ ଅର ଅବ ବାରି ଦୁସ୍ର ସର୍ଦ୍ଦାର କି ଥି ଲଣ୍ଡ ଚୁସୱାନେ କି | ଉସ୍କା ଲଣ୍ଡ ଭୀ ବାରାବର ଆକାର କା ଥା | ଅର ବୁଆ ବିନ୍ ବୁଲେଇ ମୁହ ଖୋଲ ଡି ଉସ୍କା ଲଣ୍ଡ ମୁହ ମୋତେ ଲେନେ କେ ଲିୟେ |

Utne me pehla sardar apne gili supada ko bua ke chut pe rakh ke aage pichhe ghisne laga। ବୁଆ ଗାନ୍ ଉଥା ରି ଥି ଥ ଉସ୍କା ଲଣ୍ଡ୍ ଚୁଟ୍ କେ ଆଣ୍ଡାର୍ ଲେନେ କେ ଲିୟେ | ଅବ ଚୁଟ୍ କି ଆଗ ଉସ୍କେ ସାୟାମ ସେ ବାହର ହୋ ଚୁକି ଥି 

odia sex story :- Maa ka boyfriend ki odia sex story


ସର୍ଦ୍ଦାର ନେ ଏକ୍ ସେକ୍ ବୁବ୍ କୋ ପ୍ୟାଡ୍କା | ବୁଆ କେ ଏକ ଟାଙ୍ଗ କୋ ଆପନେ କାଣ୍ଡେ ପେ ରାଖ କେ ଦୁଶ୍ରେ ସେ ଆପ୍ନା ଲୁଣ୍ଡ କୋ ବୁଆ କେ ଚୁଟ ପେ ରାଖକେ ଧୀର ସେ ଆଣ୍ଡାର ଡାଲନେ ଲାଗା | ସୁପଡା ଆଣ୍ଡର ଚାଲା ଗୟା ଅରୁ ବୁଆ ନେ ଏକ ଆହା ଚୋଡ ଡି।

ଉଦର ଦୁସ୍ରା ସର୍ଦ୍ଦାର ଦୁସ୍ର ଚୁଚି କୋ ମାସାଲ୍ଟେ ହୁ ଆପ୍ନେ ଲଣ୍ଡ ସେ ବୁଆ କେ ମୁହ କୋ ଚୋଡ ରା ଥା | ଅବ ପେହଲା ସର୍ଦ୍ଦାର ଭୀ ପୁରା ଲୁଣ୍ଡ ଡାଲ ଚୁକା ଥା। ଅର ଧୀର ଧୀର ଆଜ୍ ପିଚେ ହୋନା ଶୁରୁ କିୟା | ବୁଆ ଅବ ପୁରା ମାଜା ଲେ ରି ଥି।

ଉଦର ଫୁଫା ଜୀ କା ଏକ ରାଉଣ୍ଡ ହୋ ଚୁକା ଥା | ସର୍ଦ୍ଦାର ଅବ ରାଫ୍ଟର ପାକଡ ଚୁକା ଥା। ବୁଆ ଜୋର ଜୋ ସେ ଚିଲ୍ଲା ଚିଲା କେ ସନ୍ ସାନ୍ ରାଷ୍ଟେ ପେ ଖୁଲେ ଆସମାନ୍ କେ ନିଚେ ଚୁଡ୍ ରି ଥି | ଆପ୍ନି ପାଟି କେ ସାମନେ | ଅବ ଉସ୍କେ ସାରେ ଲାଜ ଭୀ ଜା ଚୁକେ। ୱୋ ଏକ ରାଖେଲ ଜାଇସି ନିଷେଧ ଚୁକି ଥି ସର୍ଡାରୋନ୍ କି | ଡୋନୋ ସର୍ଦ୍ଦାର ଅବ ବୁଆ କେ ଏକ ଏକ ମାମୋ କୋ ଚୁସ୍ ରେ। Raat ke 2:30 ho chuke the। ପିଚଲେ 45 ମିନିଟ୍ ସେ ବୁଆ ଏକ ସେକ୍ସ ମେସିନ୍ ନିଷେଧ ଚୁକି ଥି |

ଅବ ଇନହୋନ୍ ପୋଜିସନ୍ କିୟା | ଅବ ଦୁସ୍ର ସର୍ଦ୍ଦାର କି ବରୀ ଥି ଚୁଟ୍ କା ମାଜା ଲେନେ କା। ସର୍ଦ୍ଦାର ନେ ଚୋଡେ ଚୋଡେଟେ ଏକ ଆଡମି କୋ ଇଶାରା କିୟା | ୱୋ ଆପ୍ନେ ଗାଡି ସେ କୁଚ ସାମନ ଲାୟା ଅରୁ ଇଙ୍କେ ଗାଡି କେ ପାର୍ଶ୍ୱ ମୋତେ ଏକ ବିଷ୍ଟାର ଲାଗା ଦିୟା |

ଦୁସରା ସର୍ଦ୍ଦାର ୱାଇସ୍ ହାଇ ଆପ୍ନେ ଲଣ୍ଡ୍ ଘ୍ୟୁସ୍ ହୁ ହାଲ୍ ମୋତେ ବୁଆ କୋ ଉଥା କେ ବିଷ୍ଟାର୍ ପାର୍ ଲେ ଗିଆ | Aur lita ke pura mardangi laga di usko chodne me। ବୁଆ ପାଗଲ୍ ହୁ ଜା ରି ଥି। ବିଚ୍ ଫୁଫା ନେ ଦୁସ୍ରା ରାଉଣ୍ଡ ଶୁରୁ କର ଦିୟା ଥା |

ଅବ ବୁଆ କୋ ପାଲଟେନ୍ କୋ କା ଗୟା | Aur woh doggi position aa gyi। ଅବ ଏକ ସର୍ଦ୍ଦାର ପିଚେ ସେ ଉସ୍କୋ ଚୋଡନା ଚାଲୁ କିୟା |

ତୋ ଚୁଡ୍ଟେ ହୁଆ ବୁଆ କେ ବାଡେ ବାଡେ ମମେ ହିଲନେ ଲାଗି | କୟା ନାଜାରା ଥା ୱୋ | ବାଡେ ବାଡେ ଚୁଚିୟାନ୍ ଜୁଲ୍ଟେ ହୁ ଆରୁ ଆମ ପାର୍ ୱୋ ବ୍ରାଉନ୍ ରଙ୍ଗ ଏକ ପାଟଲି ମଲା ପେହନି ହୁଇ ଥି | Aur pichhe se chudayi ki thap thap awaz ke sath bua ki siskariyan fufa ko dusri baar jhara diya |

ଅବ ଦୁସ୍ରା ସର୍ଦ୍ଦାର ବୁଆ କେ ଛତି କେ ନିଚ୍ କର ଉସ୍କେ ଏକ ଦୋଡ୍ ପାଇନ୍ ଲାଗା ଦିଅନ୍ତୁ | Aur ek has se dusre doodh ko dabane laga | ବୁଆ ଅବ ସାଟୱେ ଆସମାନ ପାର ଥୀ | ଅର ଅଭି ତକ 3 ସେ 4 ବାର ଜର ଚୁକି ଥି

Itne me unhone position badle aur missionary me chudai shuru ho gai। ଏକ ତରଫ୍ ଉସ୍କା ଚୁଟ୍ ଭରା ହୁଆ ଥା | Aur dusri taraf uska muh। Aur char uske mamme daba rhe the। ଫିର ଏକ ସର୍ଦ୍ଦାର ନେ ଅପନି ରାଫ୍ଟର ବଦାଇ | Aur dusre ne bua ke muh se lund nikal ke hilane laga।

କାରିବ 2 ମିନିଟ୍ ହିଲାନେ କେ ବାଦ୍ ଉସ୍ନେ ଆପ୍ନା ଶାରା ମୋଟା ସଫେଡ୍ ଭାଇରିଆ ବୁଆ କେ ଚୁଚିୟନ୍ ପେ ଜିରା ଦିୟା | Aur itna dekh dusra sardar uske chut ke andar hi paani chod diya | ସାଥ୍ ହାଏ ବୁଆ 5wi ବାର ଜାଡି | ଅବ ଟକ୍ ୱୋ 1 ଘାଣ୍ଟେ ସେ ଜିଆଡା ଚୁଡ୍ ଚୁକି ଥି | ଅର କାଫି ଠା ଭୀ ଚୁକି ଥି |

ଫିର ବାକି କେ ଚାର୍ ଆଡମି ଅବ ବାରି ବାରି ମେ ବୁଆ କି ଖୁବ୍ ଚୁଡାଇ କି | ଚୁଡାଇ ଆରୁ ଏକ ଘାନ୍ତ ଚାଲେନ୍ ଲାଗା | ଅବ ଟକ୍ ଫୁଫା ଭୀ 3 ବାର୍ ହିଲା ଚୁକେ ଆପ୍ନି ବିୱି କୋ ଡସ୍ରନ୍ କି ରାଣ୍ଡି ବାଣ୍ଟେ ଦେଖ | ଅବ ଟାକ ଲାଗବଗ ରାତ କେ 4 ବାଜ ଚୁକେ ଦି।

odia sex story:- ବୁଆ ଅବ ବାହୁଟ୍ ଥାକ୍ ଭୀ ଚୁକି | ଉସ୍ନେ ଶାଦୀ ପେହନି | ପାର୍ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଫାଦ ଡାଏ ଗାଏ ଦି। ତୋ ନିହି ପେହେନ୍ ପେଇ | ସର୍ଦ୍ଦାରନ୍ ନେ ସାଲାହ ଦି କି ଆଏସ୍ ହାଲଟ୍ ମେନ୍ କାହିନ୍ ଜାଗେ ତୋ ବଦନାମି ହୋଗି | ହାମାରେ ସାଥ୍ ଚାଲୋ ହମ୍ ନାଏ କପଡେ ଡିଟେ ହେନ୍ |

ଇଙ୍କେ ପାସ୍ କୋଇ ଚାରା ନିହି ଥା | ତୋ ଚ୍ୟାଲେନା ପଡା | ୱୋ ଲଗ୍ ଇଙ୍କୋ ଆପ୍ନେ ଫାର୍ମହାଉସ୍ ମୋତେ ଲେକ୍ ଗାଏ | ଅର ୱାହନ୍ ଅନ୍ହୋନ୍ ଇକୋ ଅରୁ ଏକ୍ ହଫଟା ରାଖା | ବୁଆ କୋ ରାଖେଲ ବାନା କର ଏକ ହାଫଟା ରୋଜ ଚୋଡେ | ପୁରା ହାଫଟା ବୁଆ ବିନା କାପଡନ୍ କେ ଉସ୍ ଗାର୍ ମୋତେ 8 ମର୍ଡନ୍ କେ ବିଚ୍ ରହୀ | ଅବ ଉସ୍କି ଭୀ ଶର୍ମ ଜା ଚୁକି ଥି। ଅର ରାଖେଲ ବ୍ୟାନେ କା ମାଜା ଭୀ ମିଲ ଚୁକା ଥା 


ଫିର ଅନ୍ହୋନ୍ ଅନ୍ ୱାପାସ୍ ଜାନେ ଦିୟା | ପାର୍ ନମ୍ବର aur ଠିକଣା le li। ଅବ ଜବ ଭୀ ମାନ କାର୍ଟା ସେ ଆ କେ ବୁଆ କୋ ଟାଙ୍ଗୋ କେ ନିଚେ ସେ ଦେକେ ଚଲେ ଜେଟ୍ ସେ | କଭୀ କାବି ଆପ୍ନେ ସାଥ୍ ଭୀ ଲେଟେ ସେ | 1 ୟା 2 ହାଫଟନ୍ କେ ଲିୟେ |

No comments:

Post a Comment